Kampanya Fiyatlarının Devam Ettirilmesi

30/04/2019

Dört Dörtlük ve 5i 1 Yerde Kampanyaları haricindeki kampanyalardan yararlanan ve Ocak-Şubat-Mart 2020 döneminde taahhüdü biten Fiber/ADSL/Kablo İnternet Bireysel ve Kurumsal müşterilerimiz, taahhüt bitiş tarihlerinden başlamak üzere 3 ay daha indirimli kampanya fiyatından yararlandırılacaktır.


Dört Dörtlük ve 5i 1 Yerde Kampanyaları haricindeki kampanyalardan yararlanan ve Ekim-Kasım-Aralık 2019 döneminde taahhüdü biten Fiber/ADSL/Kablo İnternet Bireysel ve Kurumsal müşterilerimiz, taahhüt bitiş tarihlerinden başlamak üzere 3 ay daha indirimli kampanya fiyatından yararlandırılacaktır.


Dört Dörtlük ve 5i 1 Yerde Kampanyaları haricindeki kampanyalardan yararlanan ve Temmuz-Ağustos-Eylül 2019 döneminde taahhüdü biten Fiber/ADSL Bireysel ve Kurumsal müşterilerimiz, taahhüt bitiş tarihlerinden başlamak üzere 6 ay daha indirimli kampanya fiyatından yararlandırılacaktır.


Dört Dörtlük ve 5i 1 Yerde Kampanyaları haricindeki kampanyalardan yararlanan ve Nisan-Mayıs-Haziran 2019 döneminde taahhüdü biten Fiber/ADSL Bireysel ve Kurumsal müşterilerimiz, taahhüt bitiş tarihlerinden başlamak üzere 3 ay daha indirimli kampanya fiyatından yararlandırılacaktır.


Dört Dörtlük ve 5i 1 Yerde Kampanyaları haricindeki kampanyalardan yararlanan ve Ekim-Kasım-Aralık 2018 döneminde taahhüdü biten Fiber ve ADSL Bireysel müşterilerimiz, taahhüt bitiş tarihlerinden başlamak üzere 3 ay daha indirimli kampanya fiyatından yararlandırılacaktır.​


Ekim-Kasım-Aralık 2017 döneminde taahhüdü biten Fiber ve ADSL Bireysel müşterilerimiz, taahhüt bitiş tarihlerinden başlamak üzere 3 ay daha indirimli kampanya fiyatından yararlandırılacaktır.

 
Şubat 2018-Aralık 2018 döneminde taahhüdü biten Fiber ve ADSL Kurumsal müşterilerimiz, taahhüt bitiş tarihlerinden başlamak üzere 3 ay daha indirimli kampanya fiyatından yararlandırılacaktır.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor